Przejdź do treści

A może nad morze? z książką... | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/A może nad morze? z książką...

A może nad morze? z książką...

Aktualności 5 Lipca 2021

A może nad morze? Z książką to inicjatywa społeczna mająca na celu promowanie czytelnictwa oraz integrację środowiska literackiego. Od 2013 roku organizuje spotkania dla blogerów, pisarzy i wydawców, które cechuje przyjazna atmosfera. W tym roku po raz drugi spotykamy się w internecie podczas dostępnych dla wszystkich użytkowników mediów społecznościowych spotkań autorskich, prelekcji i lievów.

Spotkania transmitowane z Biblioteki Śródmieście (bez udziału publiczności) będzie można oglądać na stronie FB Biblioteki Gdynia.

 

 A może nad morze z ksiażką

9 lipca o godz. 18:00
Spotkanie autorskie z Anitą Scharmach nt. książki "Cztery wesela i rozwód".
Anita Scharmach to gdyńska pisarka, która zadebiutowała w wieku czterdziestu lat.  Jej powieści są mieszanką komedii, romansu i dramatu. Ma na swoim koncie historie pełne emocji, dzięki czemu Czytelnicy nadali jej tytuł Królowej Wzruszeń.
Spotkanie poprowadzi Aleksandra Żok organizatorka spotkań w ramach inicjatywy społecznej "A może nad morze? Z książką".

10 lipca o godz. 12:00
Spotkanie autorskie z Ewą Formellą nt. książki "Złoty konik dla Palmiry" ( z cyklu: Szkatułka wspomnień).
Ewa Formella pisanie traktuje jak pasję. Nie wyobraża sobie dnia bez książki, dlatego czyta w każdej wolnej chwili, dzieląc się opiniami o przeczytanych lekturach na swoim blogu Książki Idy (https://ksiazkiidy.pl). Jako pisarka zadebiutowała w 2010 roku książką Leśniczówka. Na swoim koncie pisarskim mam jedenaście wydanych książek, jedna w przygotowaniu.
Spotkanie poprowadzi Dorota Lińska - Złoch autorka bloga przeczytanki.pl

11.07 o godz. 12:00
Spotkanie autorskie z Anną Sakowicz nt. książek z serii Jaśminowa Saga.
Anna Sakowicz pisaniem książek zajęła się od 2014 roku po przeprowadzce do Starogardu Gdańskiego. W międzyczasie powstał też blog Kura Pazurem. Debiutowała zbiorem opowiadań i humoresek, ale wkrótce ukazały się jej powieści obyczajowe. Pisze także dla dzieci.
Spotkanie poprowadzi Dorota Lińska - Złoch autorka bloga przeczytanki.pl

Zapraszamy!

/mat.prasowe/

 

do góry