Przejdź do treści

5 urodziny Centrum Rozwoju Talentów | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Wydarzenia/Wydarzenia - spis/5 urodziny Centrum Rozwoju Talentów

5 urodziny Centrum Rozwoju Talentów

imprezy i wydarzenia 18 Czerwca 2021

To jedyna w Polsce jednostka Urzędu Pracy dedykowana bezpłatnym działaniom z zakresu poznawania i badania talentów. Otwarcie Centrum Rozwoju Talentów odbyło się 17 czerwca 2016 r. Od tego czasu CRT stało się miejscem otwartym dla wszystkich - niezależnie od wieku, statusu na rynku pracy czy miejsca zamieszkania. Wraz z rosnącą popularnością poradnictwa zawodowego Centrum wpisało się na stałe w świadomość mieszkańców. Przez cały okres działalności z porad indywidualnych z doradcami zawodowymi w Centrum skorzystało 7 921 osób, a w warsztatach wzięło udział 16 857 uczestników. Nasza oferta to także spotkania z utalentowanymi i lubianymi "Talentami w roli głównej", wycieczki zawodoznawcze do pracodawców, spotkania ze specjalistami i wiele innych okolicznościowych eventów. We wszystkich tych wydarzeniach wzięło udział 28 234 osób - każdy ten kontakt to o jeden odkryty lub wzmocniony talent więcej!

Forum online: Mistrzowskie Talenty
Za pośrednictwem "Mistrzowskich Talentów" Centrum chce przedstawić żywe przykłady na to, że niezależnie od rzeczywistości w jakiej żyjemy, warto postawić na talenty. Do odpowiedzi na pytanie dlaczego to właśnie mocne strony są siłą napędową sukcesu, zaproszeni zostali wyjątkowi i utalentowani goście. Wskażą, co jest szczególnie ważne w rozwijaniu talentów, które bez względu na miejsce, czas i warunki jakie nas spotykają, pozostają trwałe i niezmienne. To one są nieograniczonym źródłem wewnętrznej motywacji i kluczem do sukcesu.

Andrzej Bargiel, Miłosz Brzeziński, Renata Gut oraz Marcin Prokop - to oni pomogą nam dowieść siły talentów w życiu każdego z nas i inspirując do zmian, pokażą jak wiele zależy od nas samych!

 

PROGRAM

PLAKAT


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Szczegóły dostępne są na na stronie www.centrumtalentow.pl

Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz sylwetkami naszych prelegentów.

Świętuj 5-lecie Centrum Rozwoju Talentów w mistrzowskim towarzystwie!

/mat.prasowe/

 

 

do góry