Przejdź do treści

„Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów” | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Wydarzenia/Wydarzenia - spis/„Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów”

„Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów”

imprezy i wydarzenia 18 Czerwca 2024

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja” organizowane 18 czerwca 2024 w godzinach 10:00-12:30 w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.

 harmonogram

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89103&p_id=18

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.

Celem spotkania online (webinarium) jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe.
W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane przed webinarium, a szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

/na podst. mat. pras./

do góry