Przejdź do treści

FORUM SENIORA | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

FORUM SENIORA

Aktualności 10 Marca 2021
Forum Seniora to wydarzenie dobrze znane pomorskim Seniorom. Tym razem odbędzie się ono w nowej formule - ze względu na pandemię wykłady będą transmitowane w internecie.

Z przyjemnością zapraszamy Was na kolejne, IX już Forum Seniora, które odbędzie się 24 marca o godzinie 12:00! W trosce o bezpieczeństwo uczestników, wykłady będą transmitowane w internecie.

Wśród gości tej edycji Forum znajdą się m.in. specjaliści medycyny, psycholog czy radca prawny. Gościem specjalnym będzie aktorka Ewa Kasprzyk.
Udział w forum jest bezpłatny!
Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie www.dziennikbaltycki.pl/forum-seniora2021
 
plakat forum seniora

 

 

PLAN FORUM SENIORA

  • Wszystko zaczyna się w głowie, czyli... jak nie być chorym ze stresu - o biologii stresu oraz o związanych z nim problemach psychosomatycznych porozmawiamy z dr n. med. Ewą Kempisty - Jeznach, lekarką, specjalistką medycyny męskiej oraz autorką książek o zdrowiu;
  • O miłości i bliskości w wieku dojrzałym opowie Hanna Wilczyńska-Toczko, psycholożka, terapeutka, trener szkoleniowy, wielokrotnie nagradzana publicystka i reportażystka;
  • Ludzkim głosem o prawie: testament i odwrócona hipoteka - ten temat podejmie radca prawny Piotr Wódkowski;
  • Aktywni w domu, czyli specjalny zestaw ćwiczeń dla seniorów - swoje opracowanie przedstawią kierownik Kliniki Kardiologii i Elektroterapii Serca Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Gdańsku prof. dr n.med. Grzegorz Raczak oraz prof. Wojciech Ratkowski, maratończyk i prodziekan Wydziału Kultury Fizycznej AWFiS w Gdańsku;
  • Nogi, nogi roztańczone, czyli szalona aktywność w każdym wieku - pozytywną energię uczestnikom Forum przekaże Rafał Maserak, tancerz, reprezentant najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej S, instruktor, znany z programu w „Taniec z gwiazdami”.
  • GOŚCIEM SPECJALNYM Forum Seniora będzie zaś Ewa Kasprzyk - aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, znana m.in. z kultowej serii „Kogel-mogel”.

 

Spotkanie poprowadzi Piotr Piesik, redaktor „Dziennika Bałtyckiego”

 

Serdecznie zapraszamy

 

/na podst. mat. pras./

do góry