Przejdź do treści

Fundacja Wsparcia i Integracji Społecznej zaprasza na kolejną edycję wydarzenia Benefis Dojrzałości | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Fundacja Wsparcia i Integracji Społecznej zaprasza na kolejną edycję wydarzenia Benefis Dojrzałości

Fundacja Wsparcia i Integracji Społecznej zaprasza na kolejną edycję wydarzenia Benefis Dojrzałości

Aktualności 7 Czerwca 2023

Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów z Gdańska z cyklu "Benefis Dojrzałości" - edycja 2023

Zapraszamy do nadsyłania wierszy na Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów! Pragniemy przypomnieć wszystkim utalentowanym poetom, którzy chcieliby podzielić się swoimi twórczymi dziełami, aby przesłali swój wiersz na adres konkurs@benefisdojrzalosci.pl do 15 czerwca br.

Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów to niepowtarzalna okazja dla Państwa, dojrzałych artystów, aby zaprezentować swoje umiejętności literackie i podzielić się swoim głosem z szerszą publicznością.

Niech Państwa słowa przemówią z głębi Państwa serc i odkryją nowe światy dla czytelników.

Każdy wiersz będzie starannie oceniany przez nasze kompetentne jury, które w tym roku składać się będzie m.in. z Laureatów poprzednich edycji konkursu.

Nabór wierszy trwa tylko do końca maja. Pamiętajcie Państwo, aby w mailu podać też swoje dane kontaktowe, takie jak imię, nazwisko oraz numer telefonu, abyśmy mogli się z Państwem skontaktować. W mailu należy też napisać, czy jesteście Państwo mieszkańcami Gdańska i czy ukończyliście 60-ty rok życia.

Laureaci zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w Gdańsku. Nagrodą główną w konkursie jest wykonanie siedmiu najlepszych utworów w formie piosenek przez kilkudziesięcioosobową formację muzyczną złożoną z instrumentalistów i wokalistów podczas koncertu galowego z cyklu „Benefis Dojrzałości” w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w październiku 2023 roku oraz płyta z nagraniem wszystkich utworów.

Wyślijcie swoje wiersze już teraz na adres konkurs@benefisdojrzalosci.pl i dołączcie do grona utalentowanych poetów biorących udział w Gdańskim Konkursie Poetyckim dla Seniorów z cyklu "Benefis Dojrzałości".

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu! Niech Państwa poezja rozwija skrzydła i dotknie serc wielu czytelników. Czekamy na Państwa wiersze.

Szczegóły na stronie www.benefisdojrzalosci.pl

Z poważaniem, Zespół Organizacyjny Gdańskiego Konkursu Poetyckiego dla Seniorów.

 

/na podst. mat. prasowych/

do góry