Przejdź do treści

Metropolitalne Targi Pracy już po raz 8. w Gdańsku | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Metropolitalne Targi Pracy już po raz 8. w Gdańsku

Metropolitalne Targi Pracy już po raz 8. w Gdańsku

Aktualności 27 Marca 2019

Metropolitalne Targi Pracy to dziś bez wątpienia lider eventów o charakterze rekrutacyjno-edukacyjnym w Polsce. Od 8 lat Gdański Urząd Pracy skutecznie łączy osoby poszukujące swojego miejsca na rynku pracy z najlepszymi pracodawcami. W tym roku udział w wydarzeniu weźmie 60 pracodawców oraz kilkudziesięciu wystawców ze świata edukacji i przedsiębiorczości. Nie zabraknie też instytucji sektora publicznego. W tym roku wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia, start godzina 10:00.

Wśród wystawców ponownie nie zabraknie zarówno znanych i cenionych marek, jak i lokalnych pracodawców poszukujących nowych pracowników.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również tym razem została przygotowana bogata oferta szkoleniowo-edukacyjna. Na Targach będzie można skorzystać z 5 tematycznych warsztatów.

Metropolitalne Targi Pracy odbędą się 10 kwietnia 2019 r. w AmberEXPO. Wydarzenia rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Organizatorami przedsięwzięcia są Gdański Urząd Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Szczegółowe informacje na http://metropolitalnetargipracy.pl/

 

Metropolitalne Targi Pracy już po raz 8. w Gdańsku

DO ZOBACZENIA NA AMBEREXPO!

do góry