Przejdź do treści

Pierwsza międzypokoleniowa “Domówka BACK 2 ROCK - usłyszMYpokolenia” | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Pierwsza międzypokoleniowa “Domówka BACK 2 ROCK - usłyszMYpokolenia”

Pierwsza międzypokoleniowa “Domówka BACK 2 ROCK - usłyszMYpokolenia”

Aktualności 25 Listopada 2019

Dnia 30.11.2019 r. o godz. 19:00 odbędzie się międzypokoleniowa impreza w sali HAXO Hevelianum. Jest to pierwsza taka inicjatywa mająca na celu zintegrować pokolenia. Impreza ma charakter taneczno muzyczny pod hasłem “Domówka BACK2ROCK - usłyszyMYokolenia”.

Na scenie pojawi się formacja pod nazwą MGR (Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna), której członkowie należeli do największych zespołów rockowych w latach 60 i 70 XX w. w Trójmieście. Formacja chce zaprezentować własne rekonstrukcje przebojów zespołow tj.: m.in. Deep Purple, Erica Claptona, B. Withersa, The Artwoods, The Beatles oraz inne interpretacje. Po występie Muzycznej Grupy Rekonstrukcyjnej o 22:00 imprezę poprowadzi DJ, „domówka” potrwa do 24:00.

Przed imprezą będzie można skorzystać z całodziennych warsztatów, które również mają na celu połączyć i zintegrować pokolenia. Warsztaty poprowadzą projektanci z Trójmiasta: Michał Starost i Agutti Gosia Jarosławska, który doradzą Ci jak przerobić swoje kreacje aby były zgodne z trendami a jednocześnie pasowały do Ciebie. Odbędzie się również spotkanie z modystką Beatą Marią Gawlik i zajęcia praktyczne z robienie fascynatorów, pokazy makijażu przygotowane przez przez Kate Asok-Południewska MakeUp Artistry i fryzur przez Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w godzinach 10:00-16:00.

Wstęp na „domówkę” i warsztaty jest biletowany - bilet to cegiełka na rozwój i realizację projektu “Domówka Back2Rock -usłyszyMYpokolenia” oraz organizowanie wydarzeń międzypokoleniowych realizowanych przez Fundację Parkowisko.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdują się na stronie https://www.facebook.com/events/504678070124834/

Link do zakupu biletów: https://evenea.pl/event/domowkaback2rock

Plakat informujący o wydarzeniu pod hasłem Plakat informujący o wydarzeniu pod hasłem

/na podst. mat. prasowych/

do góry