Przejdź do treści

Świętuj z nami Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia! | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Świętuj z nami Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia!

Świętuj z nami Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia!

Aktualności 27 Stycznia 2022

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia przez wiele lat był obchodzony w Gdańsku w sposób oficjalny i uroczysty. W przeszłości towarzyszyła mu okolicznościowa konferencja, prezentacja dotychczasowych osiągnięć, a także otwarta dyskusja nad rolą urzędów pracy dziś oraz w najbliższej przyszłości. Była to także dobra okazja, aby nagrodzić najlepszych pracowników urzędu pracy, a także uhonorować firmy, które nie tylko skutecznie współpracowały z Gdańskim Urzędem Pracy, ale i wywarły realny wpływ na pozytywne zmiany na lokalnym rynku pracy. Jednak w tym wyjątkowym dniu chętnie dzieliliśmy się z państwem nie tylko informacjami o naszej działalności, ale i słodkimi upominkami oraz kolorowymi prezentami nawiązującymi bezpośrednio do naszego święta. 

Baner informujący o Dniu pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Niestety trwająca od 2020 r. epidemia COVID-19 sprawiła, że dziś, Dzień Pracownika PSZ ma wymiar przede wszystkim symboliczny. O wydarzeniu sprzed 103. lat przypominają głównie tematyczne grafiki na multimedialnych ekranach zawieszonych w siedzibie GUP, czy okolicznościowe materiały opublikowane na stronie internetowej urzędu pracy. Wierzymy jednak, że niesprzyjające okoliczności wkrótce przeminą, a kolejne urodziny będziemy mogli świętować wspólnie z gdańszczanami, pracodawcami, a także wszystkimi osobami, które podzielają naszą pasję do pracy, łączenia ludzi oraz pomagania im w powrocie do aktywności zawodowej. 

Z okazji przypadającego dziś święta, życzymy wszystkim pośrednikom pracy, doradcom zawodowym, doradcom klienta oraz pozostałym pracownikom powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy, wiele zdrowia, wytrwałości oraz dużo satysfakcji płynącej z misji pomagania ludziom.

/ŁI/

do góry