Przejdź do treści

Znajdź pracownika na Festiwalu! Trwa rekrutacja pracodawców | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Znajdź pracownika na Festiwalu! Trwa rekrutacja pracodawców

Znajdź pracownika na Festiwalu! Trwa rekrutacja pracodawców

Aktualności 1 Października 2021

Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów po raz trzeci zawita do AMBEREXPO w Gdańsku. Wydarzenie promujące aktywność zawodową osób starszych tym razem odbędzie się we wtorek, 26 października, natomiast już teraz mogą swój udział w nim zgłaszać wystawcy - lokalne firmy poszukujące dojrzałych pracowników.

Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów to jedno z najważniejszych w kraju wydarzeń dedykowanych osobom dojrzałym. W tematycznych strefach prezentowane są tam atrakcyjne pomysły i rozwiązania zachęcające seniorów do pozostawania aktywnym zarówno w wymiarze społecznym, ekonomicznym czy kulturalnym. Największa ze stref ponownie poświęcona będzie pracy, pod koniec miesiąca zasiądzie w niej kilkudziesięciu przedsiębiorców zainteresowanych zatrudnieniem pracowników po 50. roku życia.

Znajdź pracownika na Festiwalu! Trwa rekrutacja pracodawców

Zgłoszenia
Aby wziąć udział w Festiwalu i rozpocząć poszukiwania dojrzałych pracowników wystarczy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny.  Zgłoszenia można przesyłać do 8 października 2021 r.

Oferta wystawiennicza
W ramach oferty wystawienniczej wystawcy będą mieli zagwarantowane stoisko wystawiennicze o powierzchni do 6m2, dostęp do sieci elektrycznej, a także bezprzewodowego Internetu.

Dodatkowe informacje
Zasady rejestracji znaleźć można w Regulaminie wydarzenia. Treść dokumentu dostępna jest pod adresem www.festiwalaktywnosci.pl/regulamin.pdf

W przypadku pytań dotyczących udziału w Festiwalu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z organizatorami - Gdańskim Urzędem Pracy (tel.: /58/ 743-13-56, /58/ 743-13-49) lub Centrum Pracy Seniorek i Seniorów (tel.: /58/ 500-56-36, /58/ 500-56-34).

Patronami medialnymi wydarzenia są: Radio Pogoda, Telewizja Polska Oddział w Gdańsku, portal www.trojmiasto.pl oraz Dziennik Bałtycki.


Więcej informacji można znaleźć na www.festiwalaktywnosci.pl

/ŁI/

do góry