Przejdź do treści

Aktywna Niedziela - Aktywny Senior | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Aktywna Niedziela - Aktywny Senior

Aktywna Niedziela - Aktywny Senior

Aktualności 22 Listopada 2019

W najbliższą niedzielę tj. 24 listopada 2019 r. odbędzie się edycja cyklu pod hasłem „Aktywna niedziela - aktywny senior”. Wszystkich seniorów zapraszamy do Ergo Areny w godzinach 10:00-16:00. Organizatorzy zapraszają przede wszystkim seniorów do wzięcia udziału w wydarzeniu i skorzystaniu z atrakcji, które są przygotowane specjalnie dla seniorów. W programie „Aktywna niedziela” są przewidziane zajęcia teoretyczno-ruchowe oraz inne dostosowane do potrzeb i zainteresowań osób w wieku senioralnym.

Plakat informacyjny o wydarzeniu, które odbędzie się 24 listopada 2019 r. w godz. 10:00 - 16:00 w Ergo Arenie pod hasłem


Wszystkie wydarzenia będą podzielone na strefy/sale. W Sali Wykładowej odbędą się zajęcia o tematyce: psychologicznej, dietetycznej oraz kosmetologicznej poprowadzone przez prelegentów. W Sali Warsztatowej będzie można ćwiczyć jogę, Qigong i mindfulness, a z Paniami spotkają się brafitterki. Sala Treningowa zostanie podzielona na różne strefy: Fit, Zdrowie i Czas wolny oraz można będzie skorzystać z ćwiczeń ruchowych np.: zumba, gimnastyka kręgosłupa. Chętni mogą skorzystać z warsztatów artystycznych oraz porad m.in. fizjoterapeutów i promotorów zdrowej żywności. W Garderobach będą do Państwa dyspozycji punkty lekarskie, badania słuchu i porady w tym zakresie zagwarantuje firma IZOFONIS, a badania wzroku OPTYK PRYZMAT.

Wszystkie przygotowane wykłady, warsztaty, zajęcia, badania i konsultacje są BEZPŁATNE !

 

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdują się na stronie ergoarena.pl

 

/na podst. mat. prasowych/

do góry