Przejdź do treści

"Aktywność i witalność przez całe życie" czyli III edycja Talentów Pokoleń! | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/"Aktywność i witalność przez całe życie" czyli III edycja Talentów Pokoleń!

"Aktywność i witalność przez całe życie" czyli III edycja Talentów Pokoleń!

Aktualności 22 Października 2019

Październik to wyjątkowy miesiąc dla seniorów - również w Centrum Rozwoju Talentów!
“Aktywność i witalność przez całe życie” to hasło III edycji Talentów Pokoleń, na którą zapraszamy 25 października w godz. 10:00-12:00. Wydarzenie skierowane nie tylko do seniorów, ale - jak sama nazwa wskazuje - do przedstawicieli wszystkich pokoleń!

Baner reklamowy III edycji Talentów Pokoleń pod hasłem AKTYWNOŚĆ I WITALNOŚĆ PRZEZ CAŁE ŻYCIE

Na początek zapraszamy na trzy równolegle prowadzone warsztaty:

Wizaż - atrakcyjny wygląd, lepsze samopoczucie - spotkanie ze stylistką

Celem warsztatów jest łatwa i przyjemna analiza wizerunku, dzięki której uczestnicy poznają swoje atuty i zaczną świadomie je wykorzystywać. Proces ten zadzieje się w ramach ustalania typu sylwetki, odpowiedniej kolorystyki, ubioru, fryzury i makijażu. Wbrew pozorom nie są to warsztaty tylko dla Pań! Panowie dowiedzą się, jak uzyskać wygląd schludnego i wizualnie wiarygodnego mężczyzny.

Spotkanie poprowadzi Hanna Zacharewicz-Duda - stylistka i charakteryzatorka filmowa z wieloletnią praktyką. Współpracuje w ramach projektów telewizyjnych i filmowych oraz jako stylistka CH Klif.

Zbawienny ruch - poczuj i pokochaj swoje ciało - warsztaty pod hasłem w zdrowym ciele zdrowy duch

Poprzez skupienie się na sobie i swoim oddechu oraz dzięki delikatnym ćwiczeniom, uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić, jakie potrzeby ma ich organizm. Zatrzymanie się w codziennym życiu i wysłuchanie własnego ciała, może dostarczyć cennych informacji o swoich odczuciach i wymaganiach. Jest to dobra okazja do lepszego poznania siebie, a także zweryfikowania, które części ciała wymagają większej troski.  (W zajęciach pomorze wygodny strój i obuwie)

Warsztaty poprowadzi Sylwia Zalewska - doradczyni zawodowa w Centrum Rozwoju Talentów oraz miłośniczka fizycznej i duchowej pracy nad ciałem. 

Wspólne masowanie dźwiękiem -  spotkanie warsztatowe z cyklu Zwykli ludzie o niezwykłych talentach

Masaż przy pomocy terapeutycznego działania mis dźwiękowych, ma na celu zaprowadzenie równowagi w ciele - poprzez harmonizowanie, oczyszczanie i energetyzowanie. To propozycja, która zagwarantuje szczyptę wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim szereg fizycznych i duchowych doznań. Przy tym wszystkim nie zabraknie dobrej zabawy! (Ważna informacja! Przeciwwskazania do udziału: rozrusznik serca, padaczka)

Warsztaty poprowadzi Barbara Pączkowska - muzykoterapeutka, współzałożycielka Fundacji Ogród Kreacji, organizatorka Konwentu Wiedzy Alternatywnej. Powołała do życia wiele inicjatyw muzycznych, w których eksperymentuje z łączeniem instrumentów rdzennych z klasycznymi oraz elektroniką. 

Muzyka łączy pokolenia

Po warsztatach czeka nas chwila relaksu przy dźwiękach muzyki. Na swój występ zapraszają uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni oraz młody artysta Eryk Bieduńkiewicz.

To odpowiedni moment do napicia się kawy lub herbaty! 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc z uwzględnieniem wyboru jednego z trzech warsztatów. Można to zrobić:
telefonicznie: (58) 500 56 30 lub mailowo: informacja@centrumtalentow.pl

do góry