Przejdź do treści

Bezpłatne maseczki dla gdańszczan. Odbierz je w Gdańskim Urzędzie Pracy | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Bezpłatne maseczki dla gdańszczan. Odbierz je w Gdańskim Urzędzie Pracy

Bezpłatne maseczki dla gdańszczan. Odbierz je w Gdańskim Urzędzie Pracy

Aktualności 17 Marca 2021

W Gdańskim Urzędzie Pracy ul. Lastadia 41 został uruchomiony punkt wydawania bezpłatnych maseczek dla mieszkańców Gdańska. Będzie je można pobierać, w liczbie 4 sztuk na mieszkańca, od czwartku, 18 marca aż do wyczerpania zapasów.

Do Gdańska z Agencji Rezerw Materiałowych trafiło ponad 1,5 miliona maseczek ochronnych. Będą one rozdawane bezpłatnie wszystkim mieszkańcom w różnych częściach miasta, m.in. w siedzibach jednostek miejskich, referatach Straży Miejskiej, czy na miejskich pływalniach. Jeden z tego typu punktów został utworzony również w Gdańskim Urzędzie Pracy (ul. Lastadia 41). W siedzibie GUP maseczki będzie można odbierać już od czwartku, 18 marca br. Przy ich wydawaniu obowiązuje jednak limit czterech sztuk na jednego mieszkańca. Maseczki wydawane będą do wyczerpania zapasów.

Plakat. Odbierz maseczkę w Gdańskim Urzędzie Pracy ul. Lastadia 41

Przypominamy, że podczas wydawania maseczek w GUP obowiązują dotychczasowe środki bezpieczeństwa, w tym obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką, dezynfekcja rąk oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu od innych osób. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na naszej podstronie.

Listę pozostałych punktów wydawania maseczek można znaleźć na oficjalnej stronie miasta Gdańska.

 

/ŁI/

do góry