Przejdź do treści

Centrum Pracy Seniorek i Seniorów obecne na Paradzie i Pikniku Seniorów | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Centrum Pracy Seniorek i Seniorów obecne na Paradzie i Pikniku Seniorów

Centrum Pracy Seniorek i Seniorów obecne na Paradzie i Pikniku Seniorów

Aktualności 20 Czerwca 2022

15 czerwca przypada Światowy Dzień Praw Osób Starszych. Z tej okazji w Gdańsku już po raz piąty odbyła się Parada i Piknik Seniorów.
Uczestnicy wydarzenia zebrali się o godz. 11 na Ołowiance, pod napisem GDAŃSK skąd barwny pochód przeszedł do parku Świętej Barbary, gdzie odbył się Piknik Seniorów, podczas którego nie brakowało rozlicznych atrakcji.

Piknik Seniorów
Strefa Aktywni Wiekiem proponowała różnorodne aktywności, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Amatorzy motoryzacji mogli obejrzeć pokaz samochodów klasycznych z okresu PRL-u. Kawiarenka dla seniorów kusiła słonymi i słodkimi przekąskami oraz kawą i herbatą. Nie zabrakło też potańcówki z muzyką na żywo w wykonaniu Detko Band i DJ Fala, a na najlepszych tancerzy czekał konkurs z nagrodami.


Jednak podczas pikniku seniorzy nie tylko się bawili. Czekała na nich ścieżka edukacyjna a podążając nią można było skorzystać z oferty ok. 10 wystawców, wśród których znalazło się naturalnie Centrum Pracy Seniorek i Seniorów. Uczestnicy pikniku mogli skorzystać z pomocy naszych doświadczonych doradców zawodowych, zapoznać się z ofertą Centrum oraz przejrzeć najnowsze oferty pracy.

Stoisko

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego Centrum Pracy Seniorek i Seniorów, które mieści się przy al. Grunwaldzkiej  30/32.

 

/M.S./

do góry