Przejdź do treści

GDAŃSKA PARADA SENIORÓW | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/GDAŃSKA PARADA SENIORÓW

GDAŃSKA PARADA SENIORÓW

Aktualności 21 Września 2021

GDAŃSKA PARADA SENIORÓW JUŻ 1 PAŹDZIERNIKA o godz. 11.00 spod Fontanny Neptuna ruszy Parada Seniorów i Seniorek.Serdecznie zapraszamy Seniorki i Seniorów oraz przedstawicieli środowisk senioralnych do udziału w Paradzie Seniorów 2021.

GDAŃSKA PARADA SENIORÓW

1 października o godz. 11.00 spod Fontanny Neptuna ruszy Parada Seniorów i Seniorek. Dumny konwój przejdzie Traktem Królewskim a całość zakończy się poczęstunkiem w parku św. Barbary!

Parada Seniorów planowana jest w związku z Międzynarodowym Dniem Osób Starszych i otwarciem obchodów miesiąca seniorów w Gdańsku. Celem jest wspieranie uczestnictwa seniorów i seniorek w życiu społecznym i publicznym, przełamywanie stereotypów osób starszych, jako osób nieaktywnych społecznie, a także promocja Gdańskich Klubów Seniora oraz integracja środowiska seniorów.

Na Paradę wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby 60+ do wzięcia udziału w Pardzie i Pikniku Seniora.

Organizatorami Parady Seniorów są Miasto Gdańsk wraz z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników wymagany jest zapis grup senioralnych formalnych i nieformalnych oraz osób biorących udział indywidualnie.

Zgłoszenia przyjmowane są w wersji online poprzez formularz oraz kontakt telefoniczny z Sandrą Szmigiel dostępną pod numerem tel: 58 772 42 16.

Start parady i odbiór pakietów odbędzie się pod pomnikiem Neptuna. Następnie parada ruszy w stronę Zielonej Bramy i po pokonaniu 800m dotrze do mety znajdującej się w Parku Św.Barbary. Start parady i odbiór pakietów odbędzie się pod pomnikiem Neptuna. Następnie parada ruszy
w stronę Zielonej Bramy
i po pokonaniu 800m dotrze do mety znajdującej się w Parku Św.Barbary.

Formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji dot. wydarzeń organizowanych przez Regionalne Centrum Wolontariatu znajduje się na stronie https://wolontariatgdansk.pl/

/mat. prasowe/

do góry