Przejdź do treści

Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów

Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów

Aktualności 4 Kwietnia 2024

W imieniu organizatora pragniemy zaprosić wszystkich utalentowanych poetów, którzy chcieliby podzielić się swoimi twórczymi dziełami, do przesyłania swoich wierszy na adres: konkurs@benefisdojrzalosci.pl do 31 maja br. Jeżeli zechcecie Państwo wysłać swój wiersz pocztą tradycyjną, można to zrobić na adres Centrum Informacji i Animacji Senioralnej, 80-821 Gdańsk, ul. Dolna Brama 8, z dopiskiem „Konkurs poetycki 2024”.

 

VIII Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów koncert galowy z ramach cyklu „Benefis Dojrzałości 2024” Uroczysta Gala z wykonaniem utworów wybranych w VIII Gdańskim Konkursie Poetyckim dla seniorów w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im Fryderyka Chopina w Gdańsku, w październiku 2023 Logo miasta Gdańska, Logo Fundacji Wsparcia i Integracji Społecznej. Więcej informacji: www.benefisdojtrzalosci.pl, tel.: 506 314 278

 

Gdański Konkurs Poetycki dla Seniorów to niepowtarzalna okazja dla Państwa, dojrzałych artystów, aby zaprezentować swoje umiejętności literackie i podzielić się swoim głosem z szerszą publicznością.
Niech Państwa słowa przemówią z głębi Państwa serc i odkryją nowe światy dla czytelników.
Każdy wiersz będzie starannie oceniany przez nasze kompetentne jury, które w tym roku składać się będzie m.in. z Członków Gdańskiego Klubu Poetów.

Nabór wierszy trwa tylko do końca maja. Pamiętajcie Państwo, aby w mailu lub w korespondencji pocztą tradycyjną, podać też swoje dane kontaktowe, takie jak imię, nazwisko oraz numer telefonu, abyśmy mogli się z Państwem skontaktować. W mailu należy też napisać, czy jesteście Państwo mieszkańcami Gdańska i czy ukończyliście 60-ty rok życia.


Laureaci zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali finałowej. Nagrodą główną w konkursie jest wykonanie siedmiu najlepszych utworów w formie piosenek przez kilkudziesięcioosobową formację muzyczną złożoną z instrumentalistów i wokalistów podczas koncertu galowego z cyklu „Benefis Dojrzałości” w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w październiku 2024 roku oraz płyta z nagraniem wszystkich utworów.

Wyślijcie swoje wiersze już teraz na adres konkurs@benefisdojrzalosci.pl i dołączcie do grona utalentowanych poetów biorących udział w Gdańskim Konkursie Poetyckim dla Seniorów z cyklu "Benefis Dojrzałości".

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu! 

 

Szczegóły na stronie www.benefisdojrzalosci.pl

/na pods.mat.pras./

 
do góry