Przejdź do treści

Gimnastyka umysłu | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Gimnastyka umysłu

Gimnastyka umysłu

Aktualności 5 Kwietnia 2024

Centrum Pracy Seniorek i Seniorów wraz z Centrum Rozwoju Talentów zapraszają na bezpłatny warsztat „Gimnastyka umysłu”, który odbędzie się 23 kwietnia 2024 (w godz. 10:00-13:00) w Centrum Rozwoju Talentów przy al. Grunwaldzkiej 472d w Gdańsku.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się więcej na temat niezwykłych możliwości ludzkiego mózgu oraz czynników jakie mają wpływ na jego dobrą kondycję. Poznają również teorie dotyczące starzenia się tego organu.

Celem warsztatu jest nabycie wiedzy i praktyki, w jaki sposób można zadbać o intelekt i umiejętności poznawcze. Seniorzy podczas szkolenia będą wykonywali ćwiczenia gimnastykujące mózg: rozwiązywali zagadki logiczne, gry umysłowe, łamigłówki oraz ćwiczyli swoją pamięć.

Grafika gimnastyka umysłu

Zajęcia poprowadzi Pani Milena Chomik - doradca zawodowy, pedagog. Ukończyła „Job-Coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe” na SWPS oraz liczne szkolenia, m.in.: Szkolne Poradnictwo Kariery - indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe z uczniami, Rekrutacja XXI, Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami. Jest certyfikowanym trenerem testu Extended Disc. W jej centrum zainteresowań stoi drugi człowiek, relacje międzykulturowe i międzyludzkie. Ceni sobie otwartość i szczerość.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z doradcami Centrum:

  • Agnieszka Piątkowska, 58 500 56 35, agnieszka.piatkowska@pracadlaseniorow.pl
  • Kamila Nożykowska, 58 500 56 36, kamila.nozykowska@pracadlaseniorow.pl
  • Aneta Piotrowska, 58 500 56 34, aneta.piotrowska@pracadlaseniorow.pl

 

Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy i twórczą przyjazną atmosferę.

do góry