Przejdź do treści

Nadchodzi V Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów! | Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

Strona główna/Aktualności/Nadchodzi V Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów!

Nadchodzi V Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów!

Aktualności 16 Sierpnia 2023
Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń dedykowanych osobom dojrzałym. Co roku odbywa się w październiku, zawsze na terenie AMBEREXPO. Dzięki bogatej ofercie wystawienniczej, Festiwal za każdym razem odwiedza kilka tysięcy seniorów z całego Trójmiasta i ościennych powiatów zainteresowanych podjęciem pracy na emeryturze, nowinkami ze świata technologii, mody, a także występami artystycznymi i spotkaniami z gwiazdami estrady.

Rejestracja pracodawców - strefa pracy


Firmy, które chciałyby podczas wydarzenia znaleźć nowych pracowników, mogą od 01 lipca br. zgłaszać swój udział w Festiwalu. Rejestracja wystawców prowadzona jest w sposób elektroniczny. Wystarczy przesłać wiadomość na adres mailowy malgorzata.szczypek@pracadlaseniorow.pl, podając w treści:
  • dane pracodawcy (nazwę oraz nip),
  • wykaz ofert pracy wraz z ich opisem (m.in. nazwa stanowiska pracy, zakres obowiązków, wymagania, data rozpoczęcia pracy),
  • dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za udział w targach.

Oferta targowa dla pracodawców


W ramach wydarzenia, organizatorzy zapewniają wystawcom boks wystawienniczy o wymiarach 2 na 3 metry, podstawowe wyposażenie (lada, krzesła), dostęp do sieci elektrycznej oraz bezprzewodowego Internetu. Wystawcy otrzymają również dużą swobodę w aranżacji stoiska wystawienniczego, w tym miejsce do ekspozycji firmowych materiałów promocyjnych.
 
Baner promujący Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów 5 wide

Dodatkowe informacje dla pracodawców


W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Centrum Pracy Seniorek i Seniorów Gdańskiego Urzędu Pracy:
• Kamila Nożykowska, tel. 58 500 56 36, kamila.nozykowska@pracadlaseniorow.pl
• Agnieszka Piątkowska, tel. 58 500 56 35, agnieszka.piatkowska@pracadlaseniorow.pl

Rejestracja wystawców niezgłaszających ofert pracy


Do udziału w Festiwalu zapraszamy również podmioty, które podczas wydarzenia nie będą poszukiwać nowych pracowników wśród gdańskich seniorów, ale chciałyby zaprezentować swoją działalność w jednej z poniższych stref tematycznych: 
• wypoczynku i kultury - koordynator Julia Górska, tel. 58 743 13 58, julia.gorska@gup.gdansk.pl,
• zdrowego stylu życia - koordynator Aneta Piotrowska, tel. 58 743 13 49, aneta.piotrowska@gup.gdansk.pl,
• nowych technologii - koordynator Beata Sawicka, tel. 58 743 13 57, beata.sawicka@gup.gdansk.pl,
• mody i urody - koordynator Beata Sawicka, tel. 58 743 13 57, beata.sawicka@gup.gdansk.pl,
• informacji, bezpieczeństwa i wolontariatu - koordynator Gabriela Urbanek, tel. 58 743 14 57, gabriela.urbanek@gup.gdansk.pl.
 
Rejestracja wystawców prowadzona jest w sposób elektroniczny. Wystarczy przesłać wiadomość do koordynatora odpowiedniej strefy.

Oferta targowa dla pozostałych wystawców


W ramach wydarzenia, organizatorzy zapewniają wystawcom powierzchnię wystawienniczą, boks lub wykładzinę do własnej aranżacji (w tym miejsce do ekspozycji firmowych materiałów promocyjnych), a także podstawowe wyposażenie (lada, krzesła, stoły), dostęp do sieci elektrycznej oraz bezprzewodowego Internetu.
 
Udział wystawców w Festiwalu jest bezpłatny.
 
do góry